E-Sınıf Özel Ders Sistemi Nedir - Ne İşe Yarar

E-Sınıf, bir online uzaktan eğitim ve özel ders sistemidir.Bir video sitesinden izlediğiniz videolardan çok daha fazlasını sunar. Çünkü karşınızda gerçek bir öğretmen vardır, ve istediğiniz an sorularınızı yöneltebilir, anlamadığınız yerleri tekrar etmesini isteyebilirsiniz.

E-Sınıf Uzaktan Eğitim, bildiğiniz sistemlerin dışında, performanslı bir alt yapıyı ve opsiyonel özellikleri yanında getiren Oxford eğitim modeli adını taşıyan bir online eğitim algoritmasını yanında getirir.

E-Sınıf.Net ile gerçek bir sınıf ortamını evinizde yaşarsınız, öğretmeninizi ve öğretmeninizin anlattıklarını görebilir ve duyabilirsiniz, fakat siz istemediğiniz sürece sizi kimse görmez. E sınıf özel ders sisteminde, öğretmeniniz bilgisayarınızın ekranını tahta olarak kullanır, böylece siz önünüzde engel olmadan, anlatılan her şeyi rahatlıkla görebilirsiniz. E-Sınıf özel ders sisteminin en güzel yanı, anlamadığınız noktaları öğretmeninize sorabilir olmanız, yazılı yoklama yapılabilmesi, sözlü ile öğrencinin tahtaya kaldırılması ve tekrar talebinde bulunabiliyor olmanızın yanında, dilerseniz tekrarını arşivden izliyor olabilmenizdir.

Nasıl Üye Olunur

E-Sınıf Net e üye olabilmek çok basittir. Lütfen aşağıdaki videoyu izleyin.

Evinizin dışında vakit kaybetmeden derslerinizi evinizin rahatlığında dinleyerek, daha iyi konsantre olacaksınız. E-Sınıf özel ders ve uzaktan eğitim sistemi, sizler için gerçek bir okulun yansıması olarak tamamen sanal bir sınıfı evinize getirir.

Uzaktan eğitim modeli ile öğretmen kontrolünde işlenen dersler; deneme sınavları, testler ve soru cevap şeklinde ilerler. Konuyu tam olarak anlayabilmeniz için, eğitimci materyalleri kullanılır. Bunlar; video paylaşımı, doküman ve animasyon gösterimi ile yeni nesil özel ders öğretim modelinden oluşur.

KPSS , TYT, AYT, ALES , LGS ve DGS ye katılacak olan öğrencilerin başarı ortağı olmaya devam ediyoruz. Zaman kaybetmeden ve çok fazla maddi bedel ödemeden bu sistemi kullanarak gayet verimli ilerleyeceklerinin garantisini veriyoruz. Dersleriniz işlendikten sonra, konu bitmişse ders sonunda sizi bir ders sonu testi bekliyor olacak. Online olarak karşınıza çıkacak olan soruları bir boş kağıt kullanarak çözecek ve doğru şıkkı işaretleyerek sınavınızı bitirebileceksiniz.

Çok keyifli vakit geçireceğiniz e-Sınıf platformunda sınavlarınıza çok iyi bir şekilde hazırlanacağınızın sözünü veriyoruz. Sınav sonuçlarınıza Profilinize tıklayıp Quiz Sonuçları sekmesinden ulaşabilirsiniz. Üye olmakta zorluk yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki videoya göz atın.