E-Sınıf Özel Ders Sistemi Nedir - Ne İşe Yarar

E-Sınıf, bir online uzaktan eğitim ve özel ders sistemidir.Bir video sitesinden izlediğiniz videolardan çok daha fazlasını sunar. Çünkü karşınızda gerçek bir öğretmen vardır, ve istediğiniz an sorularınızı yöneltebilir, anlamadığınız yerleri tekrar etmesini isteyebilirsiniz.

E-Sınıf.Net Uzaktan Özel Ders Sistemi ile derslerinizi bilgisayarınızın başında kahvenizi içerek izleyebilir, anlatılanları rahatlıkla not alabilir ve anlamadığınız kısımların tekrarını talep edebilirsiniz.

E-Sınıf.Net ile gerçek bir sınıf ortamını evinizde yaşarsınız, öğretmeninizi ve öğretmeninizin anlattıklarını görebilir ve duyabilirsiniz, fakat siz istemediğiniz sürece sizi kimse görmez. E sınıf özel ders sisteminde, öğretmeniniz bilgisayarınızın ekranını tahta olarak kullanır, böylece siz önünüzde engel olmadan, anlatılan her şeyi rahatlıkla görebilirsiniz. E-Sınıf özel ders sisteminin en güzel yanı, anlamadığınız noktaları öğretmeninize sorabilir olmanız ve tekrar talebinde bulunabiliyor olmanızdır.

Evinizin dışında vakit kaybetmeden derslerinizi evinizin rahatlığında dinleyerek, derslerinize daha iyi konsantre olacaksınız. E-Sınıf özel ders uzaktan eğitim sistemi, sizler için gerçek bir okulun yansıması olarak tamamen sanal bir sınıfı evinize getirir.

Uzaktan eğitim modeli ile öğretmen kontrolünde işlenen dersler; deneme sınavları, testler ve soru cevap şeklinde ilerler. Konuyu tam olarak anlayabilmeniz için, eğitimci materyalleri kullanılır. Bunlar; video paylaşımı, doküman ve animasyon gösterimi ile yeni nesil özel ders öğretim modelinden oluşur.

KPSS , TYT, AYT, ALES ve DGS ye katılacak olan öğrencilerin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Zaman kaybetmeden ve çok fazla maddi bedel ödemeden bu sistemi kullanarak gayet verimli ilerleyeceklerinin garantisini veriyoruz. Dersleriniz işlendikten sonra, konu bitmişse ders sonunda sizi bir ders sonu testi bekliyor olacak. Online olarak karşınıza çıkacak olan soruları bir boş kağıt kullanarak çözecek ve doğru şıkkı işaretleyerek sınavınızı bitirebileceksiniz.

Derslerle ilgili notlara hem web sitemizden hemde KEP Akademi sayfasından ulaşabilirsiniz. Düzenli olarak deneme sınavlarına katılabilecek, kısa süre içerisinde sınav sonuçlarınızı öğrenebileceksiniz. Rehberlik hizmetinden istediğiniz zaman faydalanabilecek, kişisel yada sosyal problemlerinize çözüm arayabileceksiniz.

Çok keyifli vakit geçireceğiniz e-Sınıf platformunda sınavlarınıza çok iyi bir şekilde hazırlanacağınızın sözünü veriyoruz.Sınav sonuçlarınıza Profilinize tıklayıp Quiz Sonuçları sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp ile Sor
Nasıl yardımcı olabilirim ?