E Sınıf.Net

Güçlü ve tecrübeli kadro, sağlam ve güvenilir bir alt yapısıyla DC Bilişim Eğitim Merkezi

21000
Bilinmeyen Takipçi
18
Uzman Öğretmen
650
Kayıtlı Öğrenci
40
Toplam Eğitim

“Mark Zuckerberg 24 yaşında Dünya'nın ilk 5 zengini arasına girdi, çünkü Mark'ın algısını dağıtan bir Facebook yoktu.”

DC Bilişim Eğitim

Biz Kimiz

Tesla DC Bilişim Eğitim, güçlü eğitimci kadrosuyla ön plana çıkan bir online dershane sistemidir. Yüzlerce öğrenciyi başarılı sonuçlara ulaştıran uzman kadromuz, daha fazla başarıya ulaşmak adına, daha dinamik ve daha kapsamlı olan E-Sınıf.Net online ders işleme platformunu kurmuştur. Tesla DC Bilişim Eğitim, fiziksel olarak faaliyetini sürdüren Tesla Bilim Yayınları ve Eğitim Merkezi adını taşıyan yerli bir eğitim merkezinin ürünüdür. Tesla DC Bilişim ve Eğitim merkezi, hayata geçirdiği yazılım ve eğitim projeleriyle kendini tanıtmış olan, alanında uzman yazılım mühendislerinin ve branş öğretmenlerinin fikirlerinin birleştiği noktadır. Tesla DC Bilişim Eğitim Merkezi, Konya ili Karapınar ilçesinde yer almakta olup, fiziksel kütüphane hizmetiyle de öğrencilerinin başarı kaynağı olmaya devam etmektedir.

Farkımız

Tesla DC Bilişim Eğitim sistmemi, dershaneyi evinize taşıyan online bir eğitim platformudur. Sizler için hazırladığımız bu sistemde, evinizde ya da internet bağlantısının olduğu her yerde ulaşmak istediğiniz bilgiye sizi en rahat ve akılcı şekilde ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Öğrenci odaklı olarak çalışan e-sınıf.net kadrosu, anlamadığınız hiç bir ayrıntıyı atlamadan, size evinizin rahatlığında dinamik çözümler sunmaktadır. Renkli kalemlerinizi ve silginizi hazırlayın. Rahat bir kıyafet ve oturuş şekli seçin ve derslerimize odaklanın. İnanın ki başarı çok uzakta değil, tam olarak karşınızda.