Matematik Kursunda Kampanya

Kaliteli Eğitimin Ekonomik Adresi E-Sınıf.Net, Herkes İçin Matematik Kampanyasını Başlatmıştır

Matematik derslerimiz KPSS, TYT, DGS ve ALES olmak üzere dört farklı sınav grubu için açılmıştır. Bu kampanya ile birlikte Türkiye’de en ekonomik ve en kaliteli eğitimi alacağınıza emin olabilirsiniz. Derslerimiz 16 Mayıs 2020 tarihinde başlayacak olup, TYT grupları için hızlandırılmış bir eğitim formatı takip edilecektir. Bu eğitim süreci içerisinde TYT grupları bütün matematik konularını alabilecek, anlamadığı kısımları öğretmeninden tekrar etmesini isteyebilecektir. Bunun yanında konu anlatımına müteakip, belirlenen bir soru bankasından soru çözümü yapılacak ve sınav sonuna kadar bir adet soru bankası bitirilmiş olacaktır.

Sevgili öğrenciler ve memur adayları, matematik alanı, gireceğiniz sınav ne olursa olsun, önceliği en yüksek olan derstir. Bu dersi alan her öğrenci, canlı derslerimizi düzenli olarak takip ettiği sürece, matematik netlerini fazlasıyla artırmış olacak ve bitirmiş olduğumuz soru bankası ile becerilerinizi ziyadesiyle geliştirmiş olacaksınız. Matematiği öğrenmiş olmanın ve bizimle birlikte bir soru bankasını bitirmiş olmanın verdiği öz güven ile sınavlarınızda başarılı olacağınıza eminiz.

Matematik derslerimize katılacak olan adaylar, aşağıdaki sekmelerden kendilerine ait olan kısımları tıklayarak, ders işleyişi hakkında bilgi edinebilirler.

KPSS Matematik eğitimini alacak olan memur adaylarımız için dersler en temel konudan başlayacaktır. Matematiği sıfır ya da orta seviye altında olan bütün arkadaşlarımız için bu eğitim kaçırılmaz bir fırsat niteliğindedir. Matematik eğitiminiz süresince anlamadığınız yer kalmayana kadar sizlere destek olacağız. Mail ve whatsapp grubumuzla çözemediğiniz soruların çözümleri için ortak çalışmalar yürüteceğiz. En önemlisi, konu anlatımı ile yetinmeyip sizler için bir soru bankası bitireceğiz. Sınava tam donanımlı halde girebilmeniz için elimizden geleni yapacağımıza emin olunuz. Öncelikle şunu bilmenizi isteriz, bu kursu bitirdiğinizde netleriniz fazlasıyla artacaktır. Bu konuda içiniz rahat olsun. Derslerimiz online olarak tarayıcıdan tarayıcıya yazılım teknolojisi ile verilmektedir. Ek bir program kurmanıza gerek yoktur.
TYT Matematik eğitimini alacak olan öğrencilerimiz için dersler hızlandırılmış konu anlatımı formatında ilerleyecektir. Bu demek değildir ki, üstünkörü geçilecek. Tam aksine, formatımız hızlı olsada, amacımız sizlere matematik öğretmek olduğu için, konunun anlaşılması sağlanacaktır. Bu kurs natematiği sıfır ya da orta seviye altında olan bütün öğrencilerimiz için kaçırılmaz bir fırsat niteliğindedir. Matematik eğitiminiz süresince anlamadığınız yer kalmayana kadar sizlere destek olacağız. Mail ve whatsapp grubumuzla çözemediğiniz soruların çözümleri için ortak çalışmalar yürüteceğiz. En önemlisi, konu anlatımı ile yetinmeyip sizler için bir soru bankası bitireceğiz. Sınava tam donanımlı halde girebilmeniz için elimizden geleni yapacağımıza emin olunuz. Bu kursu tamamladığınızda netlerinizin artmaması için hiç bir engel kalmayacaktır. Bu konuda içiniz rahat olsun. Derslerimiz online olarak tarayıcıdan tarayıcıya yazılım teknolojisi ile verilmektedir. Ek bir program kurmanıza gerek yoktur.
DGS Matematik eğitimini alacak olan fakülte adaylarımız için dersler en temel konudan başlayacaktır. Matematiği sıfır ya da orta seviye altında olan bütün öğrencilerimiz için bu eğitim kaçırılmaz bir fırsat niteliğindedir. Eğitim süresince sizleri özellikle sayısal mantık soruları üzerinden sürekli güncel tutacağız. Mail ve whatsapp grubumuzla çözemediğiniz soruların çözümleri için ortak çalışmalar yürüteceğiz. En önemlisi, kurs süresi boyunca bir adet matematik soru bankasını çözüp bitirmiş olacağız. Sınava tam donanımlı halde girebilmeniz için elimizden geleni yapacağımıza emin olunuz. Bu kursu bitirdiğinizde netleriniz fazlasıyla artacağından endişeniz olmasın. Derslerimiz online olarak tarayıcıdan tarayıcıya yazılım teknolojisi ile verilmektedir. Ek bir program kurmanıza gerek yoktur.
ALES Matematik eğitimini alacak olan ve akademik kariyer planları yapan öğrencilerimiz için dersler en temel konudan başlayacaktır. Matematiği sıfır ya da orta seviye altında olan bütün öğrencilerimiz için bu eğitim kaçırılmaz bir fırsat niteliğindedir. Eğitim süresince sizleri özellikle sayısal mantık soruları üzerinden sürekli güncel tutacağız. Mail ve whatsapp grubumuzla çözemediğiniz soruların çözümleri için ortak çalışmalar yürüteceğiz. Kurs süresi boyunca bir adet matematik soru bankasını çözüp bitirmiş olacağız. Sınava tam donanımlı halde girebilmeniz için elimizden geleni yapacağımıza emin olunuz. Bu kursu bitirdiğinizde netleriniz fazlasıyla artacağından endişeniz olmasın. Derslerimiz online olarak tarayıcıdan tarayıcıya yazılım teknolojisi ile verilmektedir. Ek bir program kurmanıza gerek yoktur.