Evinizin rahatlığında ders anlatın

Ders anlatmak için kullanacağınız bilgisayarınız sizin tahtanızdır. Bu tahta, grafik tablet ile en ekonomik ve maksimum verimle kullanılabilir tasarımdadır. Dilerseniz kaleminizi kullanarak yazı yazarsınız, dilerseniz araçları kullanarak öğrencilerinize en verimli anlatımı aktarırsınız. Tahtanız çok geniş bir araç yelpazesine sahip olup, bütün matematiksel materyalleri ve renk paletleri ihtiva eder. Öğrencilerinize ders anlatırken hem zevk alacak, hem anlatmak istediklerinizi en iyi şekilde aktarabileceksiniz.

DERS VERMEK İSTİYORUM AMA NASIL

Lütfen isteğinizi göndermek için giriş!
Eğitim verebilmeniz için öncelikli şart, eğer yüksek bilim dersleri vermek istemiyorsanız bir eğitim fakültesi ya da fen edebiyat fakültesi mezunu olmanız yeterlidir. Eğitim verebilmek için tabi ki bunlar tek başına yeterli değildir. Diksiyonunuz, aktarım kabiliyetiniz ve öğrenci ilişkilerinizin yeterli ve memnun edici olması gerekmektedir.

İlgili becerilerinizin kontrolü için, öğretmen adaylığınız esnasında tecrübeli öğretmenlerimizle kısa süren bir diyalog içerisine girmek ve sizleri tanımak adına güzel bir intiba oluşturmak durumundasınız.

Ben sadece daha önceden belirlediğim kendi öğrencilerime ders vermek istiyorum diyorsanız, sizlere bir sınıf açabilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.
Bütün eğitimciler kendi branşları ile ilgili dersleri verebilirler.
Fakülte diploması dışında, diğer eğitim alanlarında da kazanımı olan ve gerçek bir sertifikaya sahip olan bütün öğretmenlerimiz için, sertifikanın kapsadığı branş ve alınan derslerin derinliğine göre yine bir sınıf açılması mümkün olacaktır. Örneğin satranç antrenörlüğü belgeniz var ise, öğretmenlik branşınız ne olursa olsun, satranç eğitimi için açılan sınıfta satranç dersi verebilieceksiniz.
Öğretmenlik başvurunuz değerlendirildikten sonra olumlu sonuçlanan başvuru sonucunda tarafınıza dönüş yapılacaktır. Sistemimizde sınıf açılmasını bekleyebileceğiniz gibi, kendi öğrencilerinizi sisteme kaydettirerek size özel sınıf açılmasını sağlayabilir, böylece kendi öğrencilerinize de ders verebilirsiniz.

Belirli bir ders, sanal sınıf ile aktif edilmeden önce, dersin verileceği zaman dilimi belirlenir. Saati gelen sanal sınıf, otomatik olarak başlatılır. Öğretmenimizin ders başlamadan en az 10 dk öncesinde sistemde olması gerekmektedir.

Dersin nasıl işleneceği ve sistemin nasıl kullanılacağı konusu, derse başlamadan önce sistem yöneticisi tarafından size öğretilecektir.