Online Dershane | Uzaktan Eğitim

Türkiye'nin en kapsamlı uzaktan eğitim platformu.

E-Sınıf.Net Uzaktan Eğitim Modeli, dışarıda ders alanların trafikte ve diğer sosyal çevrede boşa giden zamanını kumbara ediyor. Artık evinizde kendinizi en rahat hissettiniz kıyafetlerinizle derslere katılabilir, dışarıda boşa giden kıymetli zamanınızı kendinize ayırarak başarıya emin adımlarla yaklaşabilirsiniz.

E-Sınıf.Net Uzaktan Eğitim Sistemi, öğrencilerine canlı yayında ders vererek, “Öğrenmeden ders bitirilemez” sloganı ile öğrencilerine en iyi sonucu aldırmayı hedeflemektedir.

 

E-Sınıf Uzaktan Eğitim Sistemi ile derslerinizi bilgisayarınızın ya da tabletinizin başında oturarak canlı canlı izleyeceksiniz. Sistemimizde öğrencilerin genellikle zorlandığı matematik, geometri ve fizik dersleri için algıyı artırıcı ve öğrenmeyi kolaylaştırıcı modeller kullanılmaktadır. Anlamadığınız yerleri anında öğretmeninize sorarak tekrar etmesini sağlayabileceksiniz. Öğretmenimiz, anlamadığınız yer kalmayana dek dersi bitirmeyecektir.
Anlaşılması güç olan konularda öğretmenimiz, sınıftaki öğrencilerin görüşlerini de alarak belirtilen gün ve saatte ücretsiz etüt uygulayacaktır. Bu derste, daha önce anlaşılmayan ve çözülemeyen sorularınızın üzerinde durulacak, pratik kazanmanız sağlanacaktır. Unutmayın, çözebildiğiniz sorular sizi çok fazla ilerletmeyecektir. Ne demek istediğimi hayattan bir örnek verererek açıklayacak olursam; vücut geliştirme sporu yapan birinin hergün aynı ağırlıkla çalışması vücuduna hoş bir şekil kazandıracak fakat hep aynı ağırlık olduğu için vücut gelişimi ileriye gidemeyecektir. Ağırlığı düzenli olarak artıran bir sporcunun kas kütlesinin arttığını ve vücut şeklinin değiştiğini gözlemleyebiliriz. Tam olarak anlatmak istediğim işte budur, önemli olan çözemediğiniz soruların üzerinde yoğunlaşarak çözmek veya çözdürmek sizi başarıya daha hızlı götürecektir. Biz bu konuda elimizden geleni yapmaya hazırız.
Düzenli olarak E-Sınıf.Net ile deneme sınavlarınız yapılacak ve başarı durumunuz analiz edilecektir. Analiz sonunda gereken önlemler alınacak olup, öğrenci ile birebir ilgilenilecek ve problemleri ortadan kaldırılana kadar gerekirse etüt ve soru çözümü yapılacaktır. Deneme sınavlarınız online yapılacak olup, dilerseniz çıktı alabileceksiniz.
Kazanmak için iyi bir adım atmış olan E-Sınıf.Net öğrencileri için rehber öğretmenimiz hizmetinizde olacaktır. Kişisel ya da sosyal problemleriniz de dahil, sizi sınava en iyi şekilde hazırlamak için elinden geleni yapacak olan rehberlik servisimiz, bu işe kendini adamış ve işini severek yapan bir kadronun uzman bir eğitimcisidir. Sorunlarınız varsa paylaşmaktan ve çözüm aramaktan çekinmeyin.