Sık Sorulan Sorular

Aradığınız bütün soruların cevapları burada

Satın Alma - İade

Online olarak bir derse katılabilmeniz için ödemenizi kredi kartı , banka havalesi ya da elden teslim olarak gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesap bilgilerimize sayfanın en altında bulunan "Banka Hesaplarımız" adlı menüden ulaşabilirsiniz.
Evet, ödemelerinizi geri alabilir ya da farklı dersler için değerlendirebilirsiniz. Ödeme onayınızın reddedilmesi için tek bir şart vardır. Ders saatine kalan son 1 saat içerisinde, ders anında ve ders sonrasında iade işlemi yapılamamaktadır.
Telaşlanmayın, iletişim merkezimizle yapacağınız görüşme sonucunda bu sorununuz kolayca çözümlenebilir, dilerseniz ücret iadesi, dilerseniz istediğiniz farklı bir derse kaydınızı yaptırabilirsiniz.
Sistemimiz gerçek bir dershanenin sanallaştırılmış modelidir. Sadece ders kaydı yaptırmış olduğunuz derslere katılabilirsiniz.

Öğrenci Hesapları

Çok gereksiz ve keyfi durumlarda buna izin verilmemektedir. Çünkü ders kaydınız kullanıcı hesabınıza göre ilişkilendirilecektir.
Hesabınız sayfasına girerek hareket dökümlerinize ve derslerinize ulaşabilirsiniz
Hesabınız sayfasına giderek, şifre değişikliği butonuna tıkladıktan sonra istediğiniz güvenli bir şifreyi tekrar aktif edebilirsiniz.
Mobil Satın Alma
IOS veya Android'de bir ders satın aldıysanız, kursun hesabınıza kayıtlı olmaması mümkündür. Lütfen satın alma makbuzunuzu muhasebe@e-sinif.net adresine e-postayla gönderiniz.
Birden Fazla E-Posta Hesabı
Birden çok e-posta hesabı kullanıyorsanız veya bir Facebook veya Google hesabınız varsa, ilişkili e-posta adresleriyle giriş yapmayı deneyin.

Sorunuzun cevabı bu sayfa da yokmu?